B&B Travel Uherské Hradiště

VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

POČASÍ

MĚNY

Euro125.91
Americký dolar121.50
Britská libra130.02
Švýcarský frank123.49
Bulharský leva113.24
Egyptská libra11.42
Chorvatská kuna13.42
Marocký dirham12.46
Tuniský dinár17.99
Turecká lira12.65
Albánský lek10021.29
Maďarský forint1007.17
Polský zlotý15.69

klientská sekce

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Nejnavštěvovanější

Itálie
Caorleod 4 130>>
Itálieod 11 990>>
Rakousko
Štýrsko - ostatníod 4 690>>
Rakouskood 460>>
Česká republika
Česká republikaod 7 590>>
Špindlerův Mlýnod 4 290>>
Chorvatsko
Zadarod 10 110>>
Vodiceod 4 780>>
Bulharsko
Primorskood 8 967>>
Slunečné Pobřežíod 11 790>>
ID: 49795

Termín: 08.08. (Ne) - 13.08. (Pá) 2021

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 7 590 Kč

Poloha
V případě neotevření hranic bude pořádán náhradní program - viz. doplnění u jednotlivých dnů. Mnichov, Pasov, Regensburg, Bavorský les. To vše můžete navštívit a poznat během našeho týdenního zájezdu na Šumavu, na pomezí Čech a Bavorska. Přírodní krásy, lesy, jezera, hory a k tomu historická města jako je Pasov, Mnichov a Regensburg.
Program

1. den
Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Dojezd na Špičák , výjezd lanovkou na PANCÍŘ - krásné výhledy na západní část Šumavy . Za jasného počasí lze spatřit i vrcholky Alp. Sestup do Špičáckého sedla a pokračujeme k jezerům ČERNÉMU a ČERTOVU. Šumavská jezera jsou jediná jezera ledovcového původu.
2. den
V případě neotevření hranic návštěva hradu VELHARTICE, impozantní interiéry bývalého Rajského paláce a unikátní gotický kamenný most. Tento den bude zařazen jako první a výlet původního prvního dne bude pořádán v tomto druhém dni. Původní program – PASOV - město ležící na soutoku tří řek (Dunaje, Innu, Ilzu). Poloha historického centra ležícího na ostrohu mezi Innem a Dunajem turistům bere dech. To vše ještě podtrhuje pevnost ležící na sousedním ostrohu (Dunaj, Ilz), katedrála sv. Štěpána a památky, kterým italští umělci po požárech v letech 1662 a 1680 dali barokní, rokoková a neoklasicistní průčelí.
3. den
Výlet na hrad KAŠPERK postavený Karlem IV. na ochranu zemské stezky. Cestou zřícenina PUSTÝ HRÁDEK, ze které je pěkný výhled na okolní šumavskou krajinu. Odpoledne návštěva POVYDŘÍ. Cesta nejmalebnější částí z ANTÝGLU na ČEŇKOVU PILU. Toto kaňonovité údolí je považováno za nejromantičtější u nás. Cesta vede podél řeky plné balvanů, obřích kamenných hrnců, srázů posetých kamennými moři a skalními útvary. V polovině cesty uvidíte TURNEROVU CHATU zasazenou v nejdramatičtější části údolí.
4. den
MNICHOV - metropole Bavorska oplývající zajímavými pamětihodnostmi. Náměstí Marienplatz s impozantní neogotickou radnicí, stará radnice, Frauenplatz s dominantní katedrálou Frauenkirche, symbolem Mnichova, jejíž věže dosahují 98 m, pěší zóny, pivnice aj.V případě neotevření hranic výlet k vyhledávanému turistickému cíli PRÁŠILSKÉMU JEZERU. Cesta údolím jezerního potoka k jezeru o rozloze 3,7 ha, které je pěkně zasazeno pod svahy Poledníku ve výšce 1 080 m. Zájemci mohou vystoupit až na vrchol POLEDNÍK – nejhezčí šumavský rozhled. PRÁŠILY – před lety nepřístupná obec (střežený příhraniční prostor) ležící v nádherné části Šumavy na Prášilském potoce.
5. den
Výlet do německé části Šumavy - BAVORSKÉHO LESA. Možnost výjezdu lanovkou na GROSSER ARBER (Velký Javor) 1 456 m. Turistika v okolí, jezero Grosser Arbersee, možnost projížďky loďkou. Městečko BODENMAIS. V případě neotevření hranic náhradní program. Horská obec SRNÍ založená dřevaři roku 1720. Odtud výlet k bývalé HAUSWALDSKÉ KAPLI se zajímavě vyvedeným zázračným pramenem, dále pokračujeme naučnou stezkou okolo KOSTELNÍHO VRCHU a VCHYNICKOTETOVSKÉHO PLAVEBNÍHO KANÁLU k TŘÍJEZERNÍ SLATI s naučnou stezkou podél jezírek. Od slati přejdeme na Antýgl, kde nás bude čekat autobus.
6. den
REGENSBURG - jedno z nejlépe zachovalých německých historických měst s mnoha zachovalými románskými a gotickými památkami. V roce 1996 bylo historické centrum Regensburgu zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Odjezd do Čech. Příjezd v pozdních večerních hodinách.V případě neotevření hranic naše první zastávka bude ANNÍN – procházka na MOUŘENEC s kaplí Sv. Mořice, pozdně románskou stavbou. SUŠICE - historické centrum je městskou památkovou rezervací s radnicí uprostřed náměstí. Z náměstí se vydáme křížovou cestou na vrch Anděla Strážce, kde se nachází dominanta města KAPLE SVATÝCH ANDĚLŮ STRÁŽNÝCH. Prohlídka hradu RÁBÍ – rozsáhlý hradní areál, jedinečná památka gotického stavitelství položená nad řekou Otavou.
Ubytování
hotel
Stravování
polopenze
Fakultativní nabídka
pojištění léčebných výloh a storna
1/1 pokoj - na vyžádání v CK (nutno ověřit předem dostupnost)
Doprava
autokarem
Cena zahrnuje
-dopravu autobusem
-průvodce
-5x ubytování (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
-5x polopenzi
08.08. (Ne) - 13.08. (Pá) 2021 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělí
Polopenze
Autobus
-7 590 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoČeská republika
HotelŠumava a Bavorsko
Dospělí
Termín08.08.2021 - 13.08.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Mayer & Crocus, s.r.o. IČO: 25622706

Ohlasy klientů

Facebook

Náš TIP: Maďarské termály

Pronájem chat v Alpách

 

 

Vytvářím objednávku...